Yaşam Hatları - LifelineTeras veya çatılarında korkuluk veya parapet bulunmayan binalarda, üstünde çalışma yapılacak metal konstrüksüyonlarda, kule tipi yapıların dikey merdivenlerinde, kısaca yüksekte çalışacak personelin düşme ihtimalinin bulunduğu tüm alanlarda yatay ya da dikey yaşam hatları ve düşüş durdurucu sistemler kullanılmaktadır.

Yaşam hattına, bağlı şekilde çalışan personelin olası bir düşüş ihtimalinde zarar görmeden kurtulması sağlanmaktadır. Bu sistemler kalıcı ya da geçici olarak uygulanabilir.

Projelerimizde kullandığımız yaşam hatları uluslararası tüm standartlara uygun olarak üretilmiş ve test edilmiştir. Kurmuş olduğumuz sistemler 10 yıl üretici firma garantisi altındadır

All In One (AIO) Yatay Yaşam Hattı Sistemleri
Panel Çatı Uygulama Elemanları
All In One (AIO) Yatay Yaşam Hattı Sistemleri
Beton Yüzey Uygulama Elemanları
All In One (AIO) Yatay Yaşam Hattı Sistemleri
Ahşap Yüzey Uygulama Elemanları
TAURUS Ray Tipi Yaşam Hattı Sistemleri
TAURUS Ray Tipi Yaşam Hattı Sistemleri

innotech logo newYatay ya da dikey yaşam hatları birçok mimari projede can güvenliği için tercih edildiği gibi, yeni yapılanan inşaat sektöründe zorunlu hale gelmeye başlamıştır. Yaşam hatları ve düşüş durdurma sistemleri sayesinde yüksekte çalışan personelin can güvenliği sağlanmakta, böylece çalışma sahalarında çalışma verimliliği artırılmaktadır.

Farklı sahalarda birçok emniyetli erişim uygulamasını tasarlamış olan tecrübeli  ve yetkin süpervizörlerimiz ve mühendislerimizle, çalışma sahanızın ihtiyacı doğrultusunda yüksekten düşme riski içeren alanlar için düşüş durdurma veya engelleme sistemleri konusunda çözümler yaratıyoruz.

Gerekli Kişisel Koruyucu Donanım setlerinin sağlanması, çelik halatlı veya raylı dikey yaşam hatları, yatay yaşam hatları, güvenlik ağları, düşüş durdurucu ankraj dübelleri, uluslararası tüm standartlara uygun olarak sağlamakta ve sahanıza montajını gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek İşler,  Avusturya'da üretilen Avrupa'nın en büyük markalarından biri olan INNOTECH tek Türkiye yetkili distribütörü ve montaj firmasıdır. Yüksekte güvenli çalışma, yatay ve dikey yaşam hatları, düşme önleyici ekipmanlar konusunda dünya liderlerinden INNOTECH ürünleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

Innotech Yaşam Hatlarının özellikleri:

  • 10 yıl üretim hatalarına karşı garanti
  • Tüm ürünler paslanmaz çelik olarak üretilmiştir
  • Üretim yeri Avusturya'dır
  • Tüm güncel sertifikalara sahiptir
  • Yatay yaşam hattı sistemlerinde çift şok emici kullanılmaktadır