Yüksekte Çalışma EğitimleriYüksekte Çalışma Eğitimleri erişim kolay olduğu her türlü yüksekte çalışma faaliyetinin güvenli yapılması amacıyla verilen eğitimlerdir. Çatı, iskele, cephe asansörü, telekomünikasyon, temizlik, bakım-onarım personeli, şantiyeler ve fabrikalarda yüksekte çalışan personeli hedefleyen eğitimlerimiz çalışma sahasına ve yapılan işe uygun olarak hazırlanmaktadır.

Yüksekte yapılan her türlü işin yapısına uygun olarak gerek firma sahasında gerekse Yüksek İşler eğitim sahasında yapılan eğitimlerimizde personelin Kişisel Koruyucu Donanımı (KKD) tanıması, iş tanımına göre gerekli ve yeterli malzemeyi kullanması, basit KKD kontrollerinin yapılması yanında 6331 Sayılı İSG Kanunu, yüksekte çalışma yöntemleri, acil tahliye ve kurtarma gibi bir çok konuda eğitilmektedir. IRATA üyesi olan şirketimiz ulusal ve uluslararası en güncel bilgileri takip etmekte ve bu bilgileri eğitimlerine ilave etmektedir. Böylece uluslararası en güncel ve doğru bilgilerle eğitilen personelin sahada daha da güvenli çalışması hedeflenmektedir.

Eğitimlerimiz Yüksek İşler bünyesindeki IRATA Seviye 2 ve Seviye 3 eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Teorik ve pratik sınavları başarıyla tamamlayan katılımcılara 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nu ve ilgili yönetmeliklere uygun "Başarı Belgesi" verilmektedir. Eğitimde hedeflenen başarıyı sağlayamayan katılımcılar için "Katılım Belgesi" düzenlenmektedir.